CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

BLOOD TUNING je metoda, která vznikla na základě spojení znalostí v oblasti výživy a vědomostí získaných od celostní doktorky MUDr. Barbary Muller. Co ale od konzultace očekávat?

Detailní rozbor všech hodnot

V rámci konzultace i materiálů získáte detailní popis výsledků Vašich krevních rozborů. A to v návaznosti na jednotlivé zdravotní problémy, které mi uvedete při prvním hovoru. Většinou to perfektně sedí a můžeme se zaměřit na řešení příčiny a ne důsledku.

Vysvětlení postupu, jak zdravotní problém vzniká

Individuálně se zaměřím na Vámi řešenou oblast a vysvětlím Vám, jakým způsobem pravděpodobně vznikla. Pokud si vše budete moci lépe představit, plnění režimu bude o to snadnější - když budete vědět, jak Vám může pomoci.

Individuální doporučení ohledně skladby jídelníčku a doplňků stravy

Na základě výsledku a uvedených problémů Vám doporučím úpravy v aktuálním jídelníčku tak, aby Vaše zdraví podporoval. Dále Vám doporučím doplňky stravy, které ve většině případů dokážou proces zpříjemnit a urychlit. 

Hlavní oblasti rozboru

Následující oblasti a výsledky hodnot, které s nimi souvisí detailně projdu a stanovím, zda se nacházejí ve zdravé či v nezdravé hladině. 

Cholesterol

Cholesterol je látka v těle přirozeně se vyskutující, která zde plní velmi důležitou funkci. Máte ale optimální hladinu?

Hormony štítné žlázy

Hormony štítné žlázy souvisí s problémy s hubnutím či přibíráním, výkyvy nálad či celkové hormonální nerovnováhy. 

Zánětlivost

Zánět je "skrytý zabiják" a jeho vysoká hladina v těle může působit na zdraví všech orgánů.

Schopnost okysličení

Schopnost těla správného okysličení je zcela zásadní ať už pro sportovce, či psychické náročně pracující. Důležitá je ale též hlídat v případě časté únavy či studených končetin. 

Pohlavní hormony

Všechny pohlavní hormony plní v ženském i mužském těle spousta funkcí a jejich nezdravá a nevhodná produkce může způsobovat různé problémy. 

Vitamíny, minerály

Mikroživiny hrají v lidském těle nezastupitelnou roli a jejich deficit může vést dlouhodobě k závažným zdravotním problémům. 

Maximální potenciál

Nejste si jisti, že pro své tělo děláte maximum? Cítíte, že Vašemu tělu něco chybí, že byste raději měli více energie, byli více motivovaní, zbavili se ekzémů, vyrážek, akné, problémů s trávením?

 

Blood tuning method je krok dopředu. Blood tuning je metoda, která Vaše tělo vyladí do jeho maximálního potenciálu.